Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Aizraujošs brauciens ar bobu vasarā (3 pers.)

(2)
Vieta
Sigulda
Dalībnieki:
3
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

30 €

Pirkt

Aizraujošs brauciens ar bobu vasarā (3 pers.)

Bobslejs vasarā kopā ar draugiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Laidies lejā pa līkumoto un straujo Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi! Braucienā dosieties kopā ar instruktoru, kas parūpēsies par jūsu drošību un aktivitātes kvalitāti. Bobā kopā ir paredzētas 3 vietas, tāpēc droši ņem līdzi savus draugus! Vasarās tiek organizēti nobraucieni ar bobsleja kamanām, kurām pievienoti riteņi. Brauciena laikā iespējams izbaudīt ātrumu un sajust sportisku adrenalīnu, bobam izbraucot dažādās trases virāžas. Aizraujošs brauciens ar vasaras bobu paliks atmiņā kā viens no labākajiem un jautrākajiem momentiem Jūsu dzīvē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar bobsleju 3 personām;
  • Instruktors.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvana noderēs visiem piedzīvojumu un adrenalīna kārajiem, kas vēlas piedzīvot elpu aizraujošus mirkļus kopā ar draugiem!

Meties piedzīvojumos!

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 brauciens

Dalībnieki

3 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz septembrim

Cita informācija

Darba laiks: katru sestdienu un svētdienu no 12:00 – 17:00. Atrakcijā var braukt arī bērni no 6 gadu vecuma, bet tikai tad, ja līdzi dodas vismaz viens no vecākiem. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Bobā atrodas 3 personas un instruktors.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Laura
Eksperta vērtējums:

Brauciens ar bobu vasarā ir neierasta izklaide. Šīs "kamanas" ir četrvietīgas - 3 vietas dalībniekiem un 1 instruktoram, kas stūrē boba kamanas. Atšķirībā no ziemas izklaidēm bobsleja trasē šeit bobs neslīd pa trasi - tas ripo, jo tam ir riepas. Brauciens ir aizraujošs, ekstrēms un dod pamatīgu adrenalīna devu. Boba kamanās ir pietiekami daudz vietas, nav saspiestības sajūtas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas, atskaitot sēdeklīšus, ir viscaur no metāla (kā jau īstām boba kamanām pienākas), tāpēc jādomā kā ērtāk iesēsties un kur pieturēties ērtāk. Ir izmēģināts gan brauciens ar vučko, skeletonu un ziemas bobu - vasaras bobs noteikti ir savādāks, taču ne sliktāks. Pats galvenais ir uzmanīgi klausīties instruktorā. Man patika un iesaku izmēģināt arī Tev! 

Foto no aktivitātes:
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi