VAIRĀKU MĒRĶU VAUČERS

Mūsu ieteiktā dāvana

Aizraujoša LĀZERTAG spēle „Poligon-1”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Aizraujoša LĀZERTAG spēle „Poligon-1”

Rīga, Sigulda

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

15 € 30 € 50 € 100 €

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Aizraujoša LĀZERTAG spēle „Poligon-1”

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

POLIGON#1 – kara taktikas spēļu bāze, kur norisinās lāzertaga sacensības vairākās arēnās - kazarmā, angārā, bunkurā, autoparkā un citos objektos, kur komandas spēle ar "lāzerieročiem" pārvēršas dzīvā, aizraujošā un galvenais - drošā - kaujā. Lāzertags ir spēle, kurā dalībinieki, izmantojot elektroniskus ieroču maketus, šauj uz pretiniekiem ar drošiem infrasarkanajiem stariem. Ja stars trāpa pa ķermeņa raidītāju, tiek fiksēts ievainojums. Ja tādu ievainojumu ir par daudz, seko „nāve”. Izmanto iespēju un iegādājies šo dāvanu sev vai draugiem un dodaties cīņā par uzvaru! Lāzertag spēle būs lieliska dāvana gan vecpuišu ballītei, gan arī lai dotos aktīvā atpūtā ar draugiem!

POLIGON#1 piedāvā piecas cīņu arēnas! 

Laukums - lieliska izvēle iesācējiem. Atvērta teritorija ar lielu daudzumu īpaši aprīkotu slēptuvju. Spēlēt tur var veselu mūžību!

Angārs - divu līmeņu angārs uz poligona laukuma kara laikos varēja kalpot kā munīcijas, automašīnu un citas karatehnikas glabātuve. Minimālais vecums dalībai - 14 gadi!

Štābs - kara laikos komandiera vadībā štābos tika risināti kaujas uzdevumi, kā arī glabājās vienības baneris. Minimālais vecums dalībai - 14 gadi!

Kazarma - pamesta kazarma ar daudzām telpām, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus - katrs solis rada draudus izdzīvošanai spēlē. Katra Lāzertaga spēle bijušā kazarmu ēkā padara spēlētāju vieglāk notveramu. Minimālais vecums dalībai - 14 gadi!

Autoparks - apvienojumā ar bijušo remontbāzi, autoparks savā teritorijā glabā militāro transportu, kas var kalpot kā slēptuve vai patvērums no pretiniekiem. Autoparks ir interesants gan kaujai, gan kara tehnikas iepazīsanai. Minimālais vecums dalībai - 7 gadi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta dāvanu karte Jūsu izvēlētā vērtībā, ko varēsiet izmantot izvēloties kādu no spēlēm! Ja Jūsu izvēlētās spēles cena pārsniegs Jūsu esošās dāvanu kartes vērtību , Jums būs iespēja piemaksā starpību uz vietas pie pakalpojuma sniedzēja!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!

Pierādi sevi un uzvari!


Informācija

Vieta

Rīga, Sigulda

Apģērbs

Sportisks apģērbs, kurā viegli kustēties un skriet.

Laiks

1 apmeklējums.

Dalībnieki

Dalībnieku skaits atkarīgs no izvēlētās dāvanu kartes summas.

Laika apstākļi

Spēle var notikt jebkādos laika apstākļos

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Piedāvājumu iespējams izmantot no otrdienas līdz svētdienai no 10:00 līdz 19:00.

Vienojoties par papildus piemaksu, ir iespēja palielināt dalībnieku skaitu.

Vecuma ierobežojums: 6+.

Nav piemērots grūtniecēm, cilvēkiem ar sirds mazspēju, vājiem nerviem, klaustrofobiju vai bailēm no tumsas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.