Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Lidojums AERODIUM (4 min.)

(0)
Vieta
Sigulda
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

65 €

Pirkt

Lidojums AERODIUM ar draugiem (4 min.)

Lidojums - tas ir viens īsts un aizraujošs piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai atceries savu bērnības sapni - lidot kā putnam?! AERODIUM tas ir iespējams! Pie mums Tu piepildi ne tikai savu, bet arī
cilvēces senāko sapni par lidošanu! AERODIUM ir pirmais vertikālais vēja tunelis Austrumeiropā. Vēja plūsma ir tik spēcīga, ka ļauj Tev tajā iegulties un lidot bez spārnu palīdzības! Mainot ķermeņa stāvokli, aerodinamikas likumi ļaus Tev pacelties debesīs, izpildīt visdažādāskās kustības un sajust neticamas emocijas. AERODIUM ir unikāla izklaide visiem, kuri meklē vēl neizbaudītas emocijas, ko sniedz brīvais lidojums. Lidošana ir neticams piedzīvojums ģimenēm un draugu kompānijām, uzņēmumu kolektīviem, kā arī vieta profesionālu sportistu treniņiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums ar AERODIUM 4 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt aizraujošu piedzīvojumu un izklaidi!

Piedzīvojums, izklaide - aizraujošs notikums, kas iepriecinās jūs!

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Brīvs un ērts apģērbs, sportiski un ērti apavi ar slēgtu purngalu Jums tiks nodrošināts lidošanas ekipējums

Laiks

4 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Vienīgie laika apstākļi, kuros nenotiek lidojums, ir negaiss Sezona ilgst no 1 maija līdz 31. oktobrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Lidot var, ja esi: Svara kategorijā no 20 - 130 kg, augumā līdz 200 cm, fiziski vesels. Lidot nedrīkst, ja: tev ir locītavu vai muguras traumas, esi epilepsijas slimnieks, grūtniecības periodā.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Iveta
Eksperta vērtējums:
Vai, cik daudz bija dzirdēts par šo vēja tuneli –aerodium. Šķit, ka visi draugi visapkārt ir izmēģinājuši šo aktivitāti, un emocijas bija dalītas, citam tas bija kā pārsteigums un kas jauns, bet daži pēc šī piedzīvojuma bija tādā sajūsmā, ka regulāri dodas izmēģināt šo piedāvājumu. Tad nu lai pārliecinātos paši, kā ir lidot kā putnam šajā aerodium – iegādājos dāvanu karti lidojumam 4 minūtes. Sagaidot siltus un patīkamus laikapstākļus, devos ciemos pie Aerodium, lai baudītu šo lidošanas prieku. Pirms paša lidojuma ir obligāta apmācība, bez kuras pie lidošanas nemaz nevar tikt, atlika cītīgi ieklausīties instruktorā, kas iepazīstināja ar zīmēm, kas jāatpazīst, kad instruktors tās parādīs. Pēc apmācības tiku ietērpta atbilstošā tērpā un sākām iesildīšanās vingrojumus, kas arī esot ļoti svarīgi, lai ķermenim un muskuļiem būtu vieglāk šī ‘’lidojuma’’ laikā. Un tā esam gatavi lidojumam..sajūtas ir interesantas, jo tas ir kas nebijis un jāpierod pie tā kā pareizi regulēt savu ķermeni, lai tas paceltos gaidā kopā ar vēja plūsmu..ar instruktoru vienojāmies, ka pirmās 2 minūtes notiks apmācība ar instruktora palīdzību, bet nākamās 2 minūtes jau varēju pati celties gaisā un vērties pār priežu galotnēm. Tā arī darīju, protams , instruktors visu laiku bija blakus, lai palīdzētu un ieteiktu kā labāk rīkoties kurā mirklī.. Sajūtas bija patīkamas.. tik varēja būt šis piedzīvojums ilgāks! Tagad saprotu tos, kuri regulāri dodas baudīt šīs sajūtas! Paldies, par iespēju izbaudīt kā tas ir pacelties gaisā un sajust šo brīvību!
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi