Adrenalīna pilns brauciens ar Caterham 7

1 2 3 4 5 (0)

Adrenalīna pilns brauciens ar Caterham 7

Esi drosmīgs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Brauciens ar Caterham 7 ir tuvākais go kartiem, ko būsiet baudījis! Šo mašīnu būs viegli vadīt pat nepieredzējušiem braucējiem. Tās mazais svars ļauj ātri uzņemt ātrumu, manevrēt un apstāties. Šī pasākuma programmā ietilpst - ierašanās un reģistrācija, tēja vai kafija, drošības un braukšanas etiķetes instruktāža, 6 apļu brauciens ar Caterham 7, individuāls uzdevums katram braucējam un sertifikāts!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Tēja un kafija;
  • Instruktāža par drošību un braukšanas etiķeti;
  • Iepazīšanās ar Caterham 7 un brauciens ar to (6 apļi);
  • Individuāls vadītāja novērtējums un sertifikāts.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Vai kādreiz esi vēlējies izbraukt ar neparastu un ekskluzīvu auto? Tagad tev ir iespēja piepildīt savu sapni! Šī dāvanu karte ir domāta tieši Tev!

Dodies un savaldi Caterham 7!


Vieta

Lielbritānija

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no marta Līdz decembrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Minimālais garums - 152cm, maksimālais garums - 198cm. Maksimālais pieļaujamais svars -118kg. Lai piedalītos aktivitātē nepieciešama vadītāja apliecība! Aktivitāte iepriekš jārezervē. Braucieni notiek tikai iepriekš ieplānotās piektdienās un sestdienās no marta līdz decembrim.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.