Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

3 stundu garš brauciens ar jahtu „Stars” Tavām svinībām brīvdienās

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

3 stundu garš brauciens ar jahtu „Stars” Tavām svinībām brīvdienās

Rīga
1-12 pers.

325 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
325 €

3 stundu garš brauciens ar jahtu „Stars” brīvdienās

Patīkama atpūta draugu lokā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet fantastisku braucienu ar buru jahtu „Stars”! Jahta „Stars” ir Draco 43 tipa okeāna klases buru jahta, kas radīta Polijā pēc Edward Hoffman projekta. Šī jahta ir īpaša. Īpaša tā ir tāpēc, ka pasaulē tādas radītas vien 11, un 1 no tām ir jahta „Stars”. Jahta ir renovēta, un renovācijas procesā ieguvusi jaunu tīkkoka klāju. Šāds segums ir īpaši patīkams viesu pēdām, jo saulē neuzkarst, taču pēc lietus ātri nožūst. Jūsu ērtībām jahtas salonkajītē pieejams galds, pie kura varēs sasēsties 6-7 personas, neliela virtuvīte līdzpaņemto uzkodu pagatavošanai, kā arī labierīcības.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Aizraujošs 3 stundu brauciens ar jahtu „Stars” 10-12 personām (brīvdienās);
  • Jahtas ērtību izmantošana (salonkajīte, virtuve, labierīcības).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte lieliski noderēs Jūsu svētku dienas baudīšanai!

Izbaudiet braucienu ar jahtu savā dzimšanas, kāzu dienu vai ballīti draugu lokā! Izvēle ir Jūsu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs, apavi ar pilnu, gaišu zoli

Laiks

3 stundas (brīvdienās)

Dalībnieki

1 līdz 12 personas

Laika apstākļi

Siltā sezona

Cita informācija

Brauciens ar jahtu sākas un beidzas „Andrejostā”, Eksporta ielā 1A, netālu no Vanšu tilta. Gadījumā, ja izbrauciena dienā ir stiprs vējš vai viļņošanās jūras piekrastē, jahtas komanda patur tiesības mainīt maršrutu, braucēju skaitu vai brauciena laiku, ja tas nepieciešams Jūsu drošības nodrošināšanai. Lūdzam veikt rezervāciju iepriekš! 

Šie nosacījumi ir spēkā grupām līdz 12 personām. Ja viesu skaits pārsniegs 12, stājas spēkā piemaksa 20€/pers. sākot no 13. personas. Pirmie tiek skaitīti bērni.

Brauciena rezervāciju ir iespējams atcelt/ pārcelt ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms iepriekš pieteiktā brauciena datuma. Pretējā gadījumā, pakalpojums tiek uzskatīts par sniegtu un dāvanu karte par izmantotu. Uz jahtas nedrīkst uznest un lietot sarkanvīnu, tumšās ogas, to sulas un pārtikas izstrādājumus, kas satur tumšās ogas; nedrīkst uzkāpt uz jahtas apavos, kuriem ir spici papēži vai apavos, kuriem ir smērējoša zole. Lūgums iepazīties ar jahtas nomas noteikumiem šeit: http://www.arjahtu.lv/jahtas-nomas-noteikumi/.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 1148
filtrs
24 no 1148

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.