Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Stundas brauciens ar buru jahtu

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Stundas brauciens ar buru jahtu

Rīga
6 pers.

64,03 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Padariet savu ikdienu košāku un piedzīvojumiem bagātāku, izbaudot divu stundu neaizmirstamu braucienu ar deviņus metrus garu "Arabesque 30" tipa buru jahtu „Seesam”, kura ir aprīkota ar ērtu un plašu salonu ar galdiņu kajītes centrā - jautrām ballītēm. Izbrauciens ļaus Jums pilnvērtīgi izbaudīt vakaru, nododoties vējam un ūdens šalkoņai.

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

6 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Šis brauciens ir pieejams DARBA DIENĀS no 17:00 - 20:00. Braucienu jāpiesaka ne vēlāk kā 1 nedēļu iepriekš. Brauciena rezervāciju ir iespējams atcelt/ pārcelt ne vēlāk kā 1 nēdeļu pirms iepriekš pieteiktā brauciena datuma.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 833
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.