Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Birojs: +371 26699899 (I-V 9-18) 

Kā tas darbojas?

DāvanuServiss.lv ir vieta, kur vari iegādāties vairāk kā 800 oriģinālu dāvanu saviem draugiem, ģimenei, biznesa partneriem, kolēģiem un tiem, kurus vēlies iepriecināt viņu svētkos!
Piepildi savus sapņus! Izbaudi piedzīvojumus, kas atstās tikai pozitīvas emocijas!

Pērc!

Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 800 unikālu dāvanu. Izvēlies piemērotāko dāvanu, kas visvairāk iepriecinās gan dāvinātāju, gan saņēmēju un ievieto to iepirkumu grozā!
Ja vēlies uzdāvināt iespēju izvēlēties vienu dāvanu no vairākām, uzdāvini kādu no Dāvanu komplektiem. Tu vari iegādāties un uzdāvināt arī nominālvērtības dāvanu karti, lai dāvanas saņēmējs iegūst starta kapitālu un var iegādāties to piedzīvojumu, ko pats visvairāk iekāro.

Uzdāvini!

Kad esi izvēlējies dāvanu, Tev būs iespēja izvēlēties dāvanas piegādes veidus. Ja dāvana nepieciešama pēc iespējas ātrāk, izvēlies piegādi „e-dāvana”. Tu saņemsi dāvanu karti savā e-pastā un varēsi to izdrukāt vai pārsūtīt dāvanas saņēmējam. Tu vari izvēlēties piegādi ar Latvijas Pastu, tad dāvanu karti saņemsi 5 darba dienu laikā. Ja izvēlies piegādi ar kurjeru, dāvanu karti saņemsi 1-2 darba dienu laikā.
Mēs iesakām Tev iegādāties dāvanas arī mūsu tirdzniecības vietās T/C Riga Plaza un trīs „Valters un Rapa” grāmatnīcās.
Dāvanu karte tiek iesaiņota baltā aploksnē. Ja vēlies, par papildus samaksu vari iegādāties elegantu, sarkanu dāvanu kastīti vai dāvanu maisiņu.

Rezervē!

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 12 mēneši. Šajā laikā dāvanas saņēmējs sazinās ar pakalpojuma sniedzēju un izvēlas sev piemērotu laiku, lai izbaudītu saņemto piedzīvojumu dāvanu.
Pakalpojuma sniedzēja kontaktinformāciju vari atrast dāvanu kartē pie uzraksta „Atrašanās vieta”. Ja nevari atrast telefona numuru, sazinies ar mums +371 2669 9899, un mēs Tev palīdzēsim!

Piedzīvo!

Tagad Tu vari izbaudīt īstu piedzīvojumu. Pārvērt savus sapņus skaistās atmiņās!
Vairāk informācijas meklē šeit: B.U.J. (biežāk uzdotie jautājumi) vai sazinies ar mums info@davanuserviss.lv un +371 2669 9899. Lai Tev izdodas!